Kancelárske zostavy Žiadne produkty v tejto kategórii

Podkategórie

  • Najpredávanejšie zostavy
    Pripravili sme pre Vás výber najpredávanejších zostáv kancelárskeho nábytku, tak aby sme uľahčili Váš výber z jednotlivých častí nábytku a zároveň predstavujeme ich jednotlivé možnosti usporiadania tak aby boli cenovo zaujímavé pre všetkých klientov, ktorých náš kancelársky nábytok zaujal.
  • Tempo
    Výber najpredávanejších zostáv kancelárskeho nábytku TEMPO dodávaných do 48 hodín.Dané nábytkové zostavy sú určené najmä pre personál. Séria je zostavená z najžiadanejších prvkov rokmi overených nábytkových sérií a je možné z nich postaviť plnohodnotnú kanceláriu. Všetky stolové dosky a podnože sú vyrobené z 22mm hrubej drevotriesky, ktorá spĺňa štandardy kvality ISO 9001. Stolové dosky aj podnože sú vybavené 2mm hranovou páskou. Nábytok je dodávaný v demontovanom stave v balení s montážnym materiálom. Všetky materiály sú zdravotne aj ekologicky nezávadné.
  • Principal
    PRINCIPAL právom zaujíma vedúcu pozíciu medzi vybavením riaditeľských kancelárií, keďže je nábytkom úspešných ľudí, ktorí poznajú svoju cenu a uvážlivo vyberajú veci, ktoré ich obklopujú.Tvarovaný profil hrany pracovných povrchov zdôrazňuje ladné formy stolov a prístavných prvkov. Moderné výrobné technológie tohto nábytku zaručuje jeho vysokú kvalitu, životnosť a spoľahlivosť. Základným materiálom, používaným pri výrobe nábytku série PRINCIPAL, sú dosky MDF, ktorá je o sile 28mm pri pracovných povrchoch dekoračné dosky, dvere skriní a kontajnerov majú 19mm. Ostatné prvky sú z DCP o sile 16mm, 18mm a 25mm. Viac popisu v detailoch produktu.