Kancelársky nábytok Žiadne produkty v tejto kategórii

Podkategórie

 • Master - nábytok SKLADOM

  Kancelársky nábytok Master je určený pre manažérov, ktorí vedia oceniť kvalitný design, eleganciu a komfort. Všetky pracovné povrchy , podnože stolov, dosky prístavných kontajnerov a závesné police sú vyrábané z DCP o sile 38mm. Ostatné súčasti sú z DCP o sile 18mm. Všetky dielce sú zároveň vybavené dvojfarebnou akrylovou 3D hranou ABS o hrúbke 2 mm a 0,5 mm. Všetky materiály ekologicky a zdravotne nezávadné. Kancelársky nábytok Master používa designové rektifikačné nohy, úchytky s dekoračnou vložkou vo farbe DCP a ďalšie dekoračné vložky. Krídlové dvere sa vyrábajú v dvoch prevedeniach tj. z DCP o sile 18 mm, ktoré sú opatrené hranou ABS 2 mm, a sklenené v hliníkovom ráme s farbou skla – grafit. Dvere sú vybavené silikónovým tlmičom a na širokej skrini sa musí objednávať zvlášť pravé i ľavé krídlo.

 • Tempo - nábytok SKLADOM

  Kancelársky nábytok určený pre personál dodávaný do 3 dní, čo je možné dosiahnuť vďaka stálemu naskladneniu z dôvodu veľkej obľuby jeho prvkov. Táto rada kancelárskeho nábytku je zostavená z najžiadanejších prvkov, rokmi overených nábytkových sérií, z ktorých je možné postaviť plnohodnotnú kanceláriu.

 • Economic

  Kancelársky nábytok ECONOMIC je pohodlný a praktický. Vyznačuje sa tiež účelnosťou a jednoduchosťou. Táto rada je najkomplexnejšou nábytkovou radou na vybavovanie kancelárií akéhokoľvek typu. Prídavné modulové prvky umožňujú úspešne formovať ako osobné, tak aj kolektívne pracovné miesta. Široká škála farieb umožňuje výber pracovného miesta i pre náročných zákazníkov. Všetky materiály použité v sérii Econimic sú tej najvyššej kvality, ekologicky čisté a bezpečné pre zdravie človeka. Stolové dosky, podnože, horné a spodné dosky skríň, police a horné dosky kontajnerov sa vyrábajú z drevotriesky hrúbky 22 mm. Zásuvky skriniek sú vybavené kolieskovými metalickými usmerňovačmi, čo zaisťuje plynulý a nehlučný chod. Uhol otvárania dverí skrine je 95 stupňov, čo zaisťuje pohodlný prístup k jeho obsahu. Nábytok je vybavený výškovo regulovateľnými podnožami. Jednoduchá montáž i demontáž nábytku.

 • Wall Street

  Táto rada kancelárskeho nábytku umožňuje vybavenie všetkých typov kancelárskych priestorov, od manažérskych kancelárií až po recepciu, v jednotnom štýle. Je špecifická svojou mohutnosťou, nápaditými líniami a jedinečnou ABS hranou. Rôznorodosť tvarov ako stolov samotných tak i prídavných prvkov zaručujú tomuto nábytku akékoľvek usporiadanie nábytkových zostáv do priestoru. Keďže sú zadné steny skriní pohľadové, je možné umiestniť ich nielen ku stenám ale aj do priestoru. Na žiadosť zákazníka je možné skrine umiestniť na mobilné alebo statické podstavce. Všetky skrine tejto rady je možné dodať bez vrchnej dosky a spojiť ich spoločnou doskou. Týmto spôsobom je možné spojiť 2 až 3 skrine. Všetky materiály sú zdravotne aj ekologicky nezávadné. Rada má štyri farebné kombinácie: kalvádos a šedá, olša a šedá, breza a šedá, venge a šedá.

 • Grace

  Kancelársky nábytok Grace je osvedčenou klasikou pre vybavovanie riaditeľských kancelárií. Táto zostava nábytku je decentná, elegantná a stále aktuálna. Séria nábytku, ktorá je obrazom Vášho vkusu. Všetky materiály používané pri výrobe sú zdravotne aj ekologicky nezávadné.

 • Principal

  Kancelársky nábytok PRINCIPAL právom zaujíma vedúcu pozíciu medzi vybavením riaditeľských kancelárií. PRINCIPAL je nábytkom úspešných ľudí, ktorí poznajú svoju cenu a uvážlivo vyberajú veci, ktoré ich obklopujú. PRINCIPAL sa zaraďuje do kategórie riaditeľského a manažérskeho nábytku do kancelárie. Štýlový, honosne pôsobiaci a podtrhujúci kvality svojho majiteľa. Tvarovaný profil hrán zdôrazňuje ladné formy stolov i prídavných segmentov. Moderné výrobné technológie nábytku PRINCIPAL zaručujú jeho vysokú kvalitu, životnosť a spoľahlivosť. Materiál je odolný voči oterom, pôsobeniu teplôt a vlhkosti. ABS hrana je odolná voči úderom a zamedzuje vzniku mechanických poškodení. Základným materiálom, používaným pri výrobe nábytku série PRINCIPAL, sú dosky MDF pokryté fóliou, doplnené doskami z DCP. Viac popisu v detailoch produktov.

 • Worker
  Kancelársky nábytok Worker je séria skríň úspešne spájajúca súčasný dizajn, kvalitu a praktickosť. Je vyhotovená pre kombináciu so sériami Economic a Tempo. Worker ponúka nové typy skríň vo viacerých prevedeniach, z ktorých je možnosť postaviť plnohodnotnú kanceláriu podľa svojich potrieb a predstáv.
 • Easy Space

  Túto produktovú radu nábytku Easy Space Vám radi predstavíme osobne.
  V prípade záujmu nás kontaktujte na našej NON-STOP linke 0917 596 463